KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16165277
nr 1616 5277
Eric Nordlöw
(1908-1983), Sverige
Signerad, akvarell, daterad Teneriffe 1959, "Marisol", 54x36 cm, yttermått inklusive ram: 67x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:52:12
29/4 19:47:12
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor